DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
Untitled Page
Tajemství Holiday on Ice
Holiday on Ice
Představení, které začíná návštěvou na tajuplném východě, včleňuje do propracované krasobruslařské výpravné revue a neznáma.

Unikátní nová scéna je dílem cenami ověnčeného návrháře Barta Clementa, kostýmy navrhl francouzský návrhář Edward Piekny a show zrežíroval Anthony Van Laasta.

Holiday on Ice
Výlet plný překvapení a dobrodružství
Jednotlivými scénami představení provádí publikum cikánská kartářka, která nejprve přednese pomalou a smyslnou verzi klasiky Barryho Manilowa Could it be Magic pro ženský vokál v doprovodu houslí.

Na ledě se objeví obrovská kniha pohádek, a prostřednictvím iluze si kartářka vymění místo s Alenkou v říši divů Lewise Carrolla. Známý příběh, zhudebněný do rytmu swingu, sleduje Alenčina dobrodružství se všemi ztřeštěnými postavami včetně bílého králíka, šíleného kloboučníka a srdcové královny.

Holiday on Ice
Slavná hudba Saint-Saensova Dance Macabre ožívá v odvážném čísle s temnými kostýmy a špetkou bizarnosti. Hypnotica obsahuje ohromující letecký výstup v rytmu hudby skupiny The Afro Celt Sound System.

Kouzelná všehochuť, zasazená do prostředí americké vysoké školy, obsahuje jako hlavní prvek trojrozměrný školní autobus a celou řadu klasických písní.

Druhé jednání začíná návštěvou zvěrokruhu planet, úsměvnou poctou astrologickým znamením, s montáží různých písní a kostýmů od krásných po absurdní. Následující procházka parkem připravuje scénu pro romantické setkání.

Kartářka se vrací do živého tanečního čísla v rytmu maďarské rapsodie. Vizuálně okouzlující návštěva středu země je výletem do nadpřirozené říše vil a skřítků….

Holiday On Ice, 15. - 17. 2. 2008, Sazka Arena Praha,
Vstuenky se pohybují v cenovém rozmezí 350 - 1100 Kč, zakoupíte na 
www.sazkaticket.cz